Kyiv Flute Days

Березень 19-21, 2023

Дорогі друзі! Шановні колеги!

Раді повідомити, що 19-21 березня відбувся фестиваль «Київські дні флейти» – Kyiv Flute Days!

Мабуть, це єдиний у світі музичний фестиваль, який проводился в екстремальному форматі – у перервах між повітряними тривогами – не завдяки, а всупереч обставинам!

Концепція цього заходу була остаточно сформована під час його проведення. Перш за все, той, хто зараз не захищає Україну на фронті, повинен наполегливо працювати, чесно і віддано виконувати свою справу. По-друге, ми не маємо права відкладати щось на потім. Ми маємо щодня робити максимум, цінувати кожну хвилину. А заодно пам’ятайте, якою ціною здобуто свободу і мирне життя. По-третє, наша маленька українська флейтова спільнота об’эднана – ми можемо робити спільну справу. І останнє – ми ще раз нагадали світу про Україну, і флейтовий світ був з нами в ці дні.

Київські дні флейти стартували в Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського в неділю, 19 березня 2023 року

Фестиваль був насичений яскравими подіями: концертами, майстер-класами, майстер-класами та науковою конференцією!

Відбулася презентація нового колективу – Хору флейт Академії ( Національна музична академія України імені П.І. Чайковського ), а також науковий круглий стіл, присвячений ювілеям від дня народження професорів А.Проценка та В.Антонова!

Майстер-класи

Всеукраїнський науковий круглий стіл присвячений ювілеям видатних українських флейтистів:

“ПРОФЕСОР АНДРІЙ ПРОЦЕНКО (до 120-річчя від дня народження).

ПРОФЕСОР ВОЛОДИМИР АНТОНОВ (до 90-річчя від дня народження)”

21 березня 2023 р.

https://knmau.com.ua/nauka/konferentsiyi/

Заключний концерт

21 березня відбувся концерт-закриття фестивалю. Вітаємо всіх виконавців та учасників!